"Gnijąca" stolarka aluminiowa ! od producenta stolarki ALUSAS
Lucyna i Grzegorz Sas ul.Jesionowa 9B 30-221 Kraków

Aby nie wejść we współpracę z nieuczciwym oraz nieodpowiedzialnym przedsiębiorcą należy najpierw zbadać opinię na jego temat u jego byłych klientów.

W przypadku firmy ALUSAS z Zielonek ( również z siedzibą w Krakowie, ALUSAS Grzegorz i Lucyna Sas ul.Jesionowa 9B 30-221 Kraków ) taki rekonesans może oszczędzić dużo nerwów i wyrzuconych w błoto pieniędzy.

Wszak nikt nie chce nabyć produktu na który wydał pewną większą ilość pieniędzy po to aby później okazało się że jest bardzo niskiej jakości.
Tak było w przypadku firmy ALUSAS która to firma nie tylko sprzedaje wadliwy towar niskiej jakości ale także nie bierze za niego odpowiedzialności.

alusas
Z mojego doświadczenie w kontaktach z firmą ALUSAS wynika że: Kontakt z ALUSAS jest po takim wydarzeniu praktycznie niemożliwy. Nie będą od ciebie odbierać telefonów. Jeżeli będziesz miał szczęści udzielą ci lakonicznych wymijających odpowiedzi.
Otoczka całej sytuacji będzie przypominać infantylną sytuacje w stylu pościgu za kolegą z podstawówki który kiedyś dawno temu pożyczył od ciebie 5 zł a teraz nie jest w stanie ich uzbierać spowrotem żeby ci oddać.
Na tego typu śmieszne sytuacjie chyba nikt z nas nie chce być narażony.
Po co narażać się na kontakt i wpółpracę z nierzetelną firmą. ? Ano można tego uniknąć dzięki sprawdzeniu opini o naszym potencjalnym kontrahencie
Przedstawiam tutaj zdjęcia półtora rocznych drzwi ALUMINOWYCH wyprodukowanych i sprzedanych prze firmę ALUSAS. Myślę że w ten sposób wyświadczę przysługę wielu potencjalnym klientom firmy ALUSAS, że będą mogli podjąć dzięki temu bardziej trafną decyzję.

Przestrzegam potencjalnych klientów firmy ALUSAS o ewentualności jaka może ich spotkać po zakupie jej wyrobów. Polecam poszukanie firmy która bierze odpowiedzialność za to co wytwarza i sprzedaje za nie małe przecież pieniądze.
Michał Czaja - właściciel zgniłej aluminowej stolarki wyprodukowanej przez nierzetelną firmę ALUSAS

więcej szczegółów na temat tej historii, znajdziesz tutaj: http://www.dodajoszusta.pl/historia/3935-gnijaca-stolarka-aluminiowa-od-producenta-stolarki-alusas.htmlsgaleria


Kontakt z Michałem Czaja
Treść wiadomości: